02191030785

اپ ساز سیمون

اپ ساز موبیکس


 

شاید خیلی از شما دوست دارین که یک اپلیکیشن برای کسب و کار خود بسازید. اما، از یک طرف برنامه نویس ها هم هزینه ی زیادی دریافت میکنند و هم امکانات کمتری ارائه میکنند و از طرف دیگر شما ممکن است دانش برنامه نویسی را بلد نباشید و برایتان سخت باشد! خوب پس اصلا نگران نباشید. اپ ساز موبیکس راه چاره ی شماست! شما میتوانید با این اپ ساز در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه، یک اپلیکیشن عالی با امکاناتی جذاب و خاص بسازید. در پایان نیز می‌توانید از همان اپلیکیشنی که طراحی کرده‌اید، در پلتفرم های Android، ios، windows و حتی وبسایت خروجی بگیرید و از استفاده کردن از آن لذت ببرید.

اپلیکیشن ساز موبیکس ،مو به مو با شما

موبیکس یک اپلیکیشن ساز آنلاین است که به کمک آن می توانید بدون دانش برنامه نویسی، اپلیکیشن موردنظرتان را در کمترین زمان ممکن بسازید و تجربه ای آسان در ساخت اپلیکیشن حرفه ای را تجربه کنید. امکان ساخت صفحاتی چون فروشگاه فایل و ویدیو، فروشگاه محصولات فیزیکی، پرداخت درون برنامه‌ای، پشتیبانی از وردپرس و فروشگاه ساز ووکامرس، تبلیغات درون برنامه‌ای، کانال آپارات، واقعیت افزوده، ارسال نوتیفیکیشن، ساخت اپلیکیشن موزیک و رادیو و امکانات دیگر جهت ساخت اپلیکیشن با موضوعات مختلف در سه پلتفرم Android و iOS و PWA در اپ ساز موبیکس برای شما مهیاست.

ما کمکتان می‌دهیم

اگر شما نیاز دارید که که اپتان بسیار سریع ساخته شود و یا وقت برای طراحی و ساخت اپ ندارید، خیالتان راحت راحت. ما کمکتان میدهیم 😊 همکاران ما در کم‌ترین زمان ممکن بهترین اپلیکیشن را به سلیقه ی شما میسازند. پس از آن اگر خواستید در قسمتی از تغیری را ایجاد کنید و یا برای آن آپدیت دهید، باز هم میتوانید رو کمک همکاران ما، حساب باز کنید.

چرا موبیکس بهترین اپساز است

اپ ادیتور دارای امکانات و قابلیت هایی است که در دنیا نظیر آن وجود ندارد. برخی از قابلیت های برجسته اپ ادیتور شامل موارد زیر است:

  • صفحه ساز قدرتمند به همراه شبیه ساز که به طور آنی تغییرات را نمایش می دهد
  • امکان ایجاد انیمیشن برای عناصر موجود در صفحه که می تواند جلوه بسیار جذابی در نمایش صفحات ایجاد کند
  • ایجاد اپ به صورت صد درصد native. یعنی برخلاف اکثر اپ سازها که با کدهای html اپ را می‌سازند و با وب ویو نمایش می دهند، اپ ادیتور کدهای بومی و خاص سیستم عامل را تولید می کند که اجرای بسیار روانتر و بهینه‌تری دارند.
  • سورس اپلیکیشن ساخته شده را می توانید دریافت کنید. با استفاده از این قابلیت می توانید هرچیزی که با اپ ادیتور قابل ساختن نیست را با برنامه نویسی به اپ خود اضافه کنید.

افزونه های موبیکس برای استفاده در اپلیکیش شما

شروع کار
نام
درصورتی که از قبل حساب داشته باشید برای سفارش طراحی و خروجی IOS استفاده میشه و اگر حساب نداشته باشید، همین نام کاربری رو ( اگه قبلا کسی نگرفته باشه) براتون تنظیم می کنیم
با هر لایسنس میتونید یک نام کاربری و یک اپلیکیشن در سامانه app.seemon.ir بسازید اما تعداد خروجی ها و امکانات هر اپلیکیشن نامحدود است
چی نیاز دارید؟
چقدر پیامک ارسال میکنید؟
این پیامک ها برای تایید شماره همراه کاربران، اطلاعیه ها و... استفاده میشه
چقدر حجم لازم دارید؟
این حجم برای ذخیره سازی تصاویر، صدا هاف اواتار کاربران و... استفاده میشه