02191030785

خدمات الکترونیک

سیمون از سال 1394 فعاليت خود را بر روي برد هاي مبتني بر ARM آغاز نمود و تا سال 1399 بر اساس توسعه دانش فعاليت نموده است. از سال 1400 با شرکت سیمین ویرا نواور (seemon) به طور گسترده فعاليت خود را آغاز کرد که خط مشي آن در رزومه مشخص است.

راه حل هايي (Solution) که در زمينه ي امبدد به دست مي آيند، از تلفيق گرايش هاي مختلف مي باشد. نرم افزار، سخت افزار و ميان افزاراز بخش هاي يک سيستم نهفته است؛ اما مهم ترين قسمت جايي است که اين تخصص ها به هم پيوند مي خورند که يک سيستم امبدد را مي سازد. تخصص سیمون ارائه ي راهکار در زمينه ي سيستم هاي نهفته مي باشد و تخصص تمام بخش هاي آن در سیمون موجود مي باشد.

 امبدد سيستم را در فارسي به صورت هاي مختلفي ترجمه کرده اند. “سامانه توکار“، “سامانه نهفته” و  “سامانه تعبيه شده” از آن جمله است.

سیمون در ابتدا اقدام به آموزش کرد و کم کم دانش تئوري را به عمل تبديل نموده و آن را به شکل کاربردي در صنعت وارد کرده است. اکنون تجربه ي به دست آمده در سیمون در خدمت توليد کنندگان داخلي قرار گرفته است تا بتوانند با بهترين کيفيت، کمترين زمان، با هزينه متناسب و ريسک بسيار پايين محصولات خود را توليد نمايند.

توليد محصولات الکترونيکي به دلايل زير ممکن است براي توليد کننده ريسک ايجاد نمايد:

  • وجود قطعات بي کيفيت و عموما غير ارجينال در بازار داخل
  • توليد PCB با قيمت هاي بالا و کيفيت پايين
  • مونتاژ با قيمت هاي بسيار بالا که باعث افزايش قيمت نهايي محصول مي شود.
  • عدم تمرکر کارها و مسئوليت ها
  • عدم مسئوليت پذيري افرادي که در پروسه توليد نقش دارند.

سیمون اقدام به رفع موانع بالا نموده است و به ترتيب توضيحاتي شامل پيرامون موارد فوق مطرح مي سازد:

 

  • سیمون تامين قطعات را تضمين مي نمايد و در صورتي که هرگونه مشکلي در کارکرد قطعات ارجينال تامين شده توسط اين شرکت به وجود آمد، پاسخگو خواهد بود.

 

  • تمام PCB هاي توليد شده توسط سیمون داراي تست کيفيت و تست الکتريکال مي باشند و کمترين ريسک را براي مشتريان ايجاد مي کنند. PCB هاي توليد شده نيز مانند قطعات داراي تضمين کيفيت توليد مي باشد و سیمون تماما پاسخگو مي باشد.

 

  • خدمات مونتاژ در سیمون با شرط سفارش PCB و تامين قطعات (BOM) انجام مي پذيرد. خدمات مونتاژ در اين شرکت به دليل زير ساخت کاملا مکانيزه داراي کيفيت بسيار بالا و قيمت بسيار پايين مي باشد. محصول مونتاژ شده داراي تست کيفيت مي باشد و در صورتي که مشتريان داراي روند تست مکتوب باشند (Test Plan) پروسه تست انجام مي شود و کالا به صورت 100% سالم تحويل مشتري مي گردد.

 

  • از آنجايي که تمام پروسه هاي توليد (اعم از توليد PCB ، تامين قطعات، مونتاژ و تست کامل) به سیمون واگذار مي شود، طرف حساب مشتريان فقط سیمون مي باشد و تمام مسئوليت آن – به جز طراحي، در صورتي که در سیمون انجام نشده باشد – به عهده سیمون  مي باشد و در برابر آن پاسخگو است.

 

  • سیمون با تضمين کيفيت محصولات را به مشتري ارائه مي نمايد و در صورتي که در هر بخش از پروسه توليد، کوتاهي صورت گرفته باشد، بدون قيد و شرط آن را برطرف نموده و همواره براي خدمات، پشتيبان و همراه مشتري خواهد بود.

خدمات سیمون به شرح زير است:

مشاوره و پيشنهاد محصول

ارائه مشاوره تخصصي از خدمات سیمون مي باشد که مشتريان را در جهت صرفه جويي در زمان و هزينه هاي توليد محصول ياري مي کند.

امروزه با توجه به فراواني بردهاي مبتني بر ARM و همينطور سازندگان متنوع، انتخاب محصول بسيار مهم است. انتخاب محصولات بي کيفيت و ارزان ممکن است در نگاه اول به صرفه به نظر برسد اما بعد از ورود به کار و يا حتي در توليد انبوه مي تواند خسارات سنگيني ايجاد کند. پيشنهاد محصولي که هم مولفه ي قيمت و هم کارايي در آن لحاظ شده است، تخصص ماست.

تست انواع بردهاي مختلف هم از بابت کيفيت و هم از بابت جوابگويي به کار، عملا براي تمام توليد کنندگان ممکن نيست. همينطور آشنايي با تمام محصولات موجود در بازار و به روز بودن مسئله ي مهم ديگري است که حائز اهميت است. سیمون با توجه به فعاليت تخصصي در اين زمينه  و نيز تجربه ي کافي و عملي در مورد بيشتر بردهاي الکترونيکي موجود، مي تواند مشاور بسيار کارآمدي هم براي انتخاب محصول و هم در زمينه توليد محصول باشد.

 

طراحي و سفارشي سازي

طراحي و سفارشي سازي سخت افزار، نرم افزار، ميان افزار و کيس يا کاور از خدماتي است که توسط سیمون به صورت تخصصي ارائه مي شود.

در صورتي که مشتريان نياز به طراحي کل و يا بخشي از پروژه داشته باشند، سیمون همراه ايشان بوده و مشکلات حين طراحي و انجام پروژه هاي مشتريان را برطرف مي سازد.

 

خدمات سفارش خارج

سیمون با دسترسي بسيار گسترده به بازارهاي الکترونيک (تخصصي) جهاني، مي تواند تمام نياز هاي مشتريان را برطرف سازد.

تامين قطعات الکترونيکي ارجينال و با کيفيت و نيز تضمين کيفيت قطعات از ديگر توانايي هاي شاخص سیمون مي باشد. قطعاتي که با نام ارجينال از سیمون  تامين شود، داراي تضمين کيفيت مي باشد و سیمون در صورت بروز هرگونه مشکل و يا ابهامي پاسخگو است.

سفارش چاپ پي سي بي

چاپ PCB در سیمون در کارخانه هاي خارج از کشور صورت مي گيرد. به دليل وجود دستگاه هاي 100% مکانيزه و انبوهي سفارشات، قيمت توليدات بسيار پايين مي باشد. پايين بودن قيمت به هيچ وجه به دليل کاهش کيفيت نبوده و همواره سیمون کيفيت را ملاک اصلي خدمات خود مي داند.

توليد نمونه و انبوه محصول

ايسيس با دسترسي به کارخانه هاي توليد PCB و مونتاژ، مي تواند پروژه هاي مشتريان را با کيفيت بسيار بالا، توليد نمايد. شايان ذکر است که تمام مراحل توليد توسط ايسيس کنترل مي شود و مشتريان نيز در جريان توليد به طور کامل قرار مي گيرند. پس از توليد، در صورتي که مشتريان براي محصول خود روند تست آماده کرده باشند، مي توانند محصول خود را تست شده تحويل گيرند.

توليد نمونه و انبوه محصول

سیمون با دسترسي به کارخانه هاي توليد PCB و مونتاژ، مي تواند پروژه هاي مشتريان را با کيفيت بسيار بالا، توليد نمايد. شايان ذکر است که تمام مراحل توليد توسط سیمون کنترل مي شود و مشتريان نيز در جريان توليد به طور کامل قرار مي گيرند. پس از توليد، در صورتي که مشتريان براي محصول خود روند تست آماده کرده باشند، مي توانند محصول خود را تست شده تحويل گيرند.

سیمون خدمات کاملي در زمينه سيستم هاي امبد و الکترونيک ارائه ميدهد. با استفاده از خدمات سیمون سختي پروسه توليد را به ما بسپاريد و از توليد محصول خود لذت ببريد.