02191030785

کوادکوپتر بومی سازی شده سیمون

هلی شات سیمرغ یکی از محصولات پروازی جدید است که از بدنه تاشو و مستحکمی برخوردار است. این هلی شات در رده کوادکوپترهای نیمه حرفه‌ای قرار دارد و پرواز با آن بسیار لذتبخش است. از امکاناتی که با سیمرغ تجربه خواهید کرد می‌توان به پرواز در مودهای سرعتی مختلف، حرکات آکروبات، بازگشت خودکار و پرواز در مسیر از پیش تعیین شده اشاره کرد. نسخه جدید این کوادکوپتر با نام هلی شات سیمرغ 2 است که مطالعه آن در سایت سیمون خالی از لطف نیست.

بطور کلی اگر بخواهیم در یک نگاه هلیشات سیمرغ را بررسی کنیم می‌توانید به موارد زیر اشاره کرد:

ابعاد و مشخصات ظاهری هلی شات

کوادروتور سیمرغ از پهبادهای تاشو بوده و بازوهایش به راحتی باز و بسته می‌شوند. ابعاد این پرنده در حالت عادی و باز بودن بازوها 26x18x5 سانتی‌متر و در حالت تاشده 12x10x5 سانتی‌متر خواهد بود. افرادی که علاقمند به خرید کوادکوپتر سیمرغ هستند، می‌توانند آن را در یکی از رنگ‌های سیاه و سفید خریداری کنند.

حمل و جابجایی آسان

قابلیت تاشوی بازوها در این پهباد باعث سهولت در جابجایی و حمل شده است. کاربران این هلی شات می‌توانند Drone را در یک کوله پشتی یا کیف دستی جای داده و به مکانی که دوست دارند ببرند. بدنه کوادکوپتر سیمرغ از پلاستیک بسیار سخت و مستحکمی ساخته شده و در برابر ضربات بسیار مقاوم است.

مجهز به سنسور ژیروسکوپ

ژیروسکوپ سنسوری است که باعث پروازی پایدار و کنترل آسان می‌شود. کوادروتور E99 پرو 2از ژیروسکوپ 6 محوره برخوردار بوده و پرواز توسط آن بسیار بی‌نقص خواهد شد.  

کنترل از طریق گوشی هوشمند و رادیو کنترل

رادیو کنترل این کوادکوپتر از نوع 4 کاناله با فرکانس 2.4 گیگاهرتز است. هلی شات‌هایی که از باند 2.4 گیگاهرتزی برخوردار هستند، برد انتقالشان طولانی است. علاوه بر فرستنده دیجیتال، می‌توان از گوشی موبایل هوشمند برای کنترل این هواپیمای بدون سرنشین استفاده کرد. فاصله کنترل پهباد از طریق این کنترلرها حدود 100 متر برآورد شده است.

پروازی پایدار با باتری لیپوی 1800mAh

باتری کوادکوپتر سیمرغ از نوع لیپو با ولتاژ 3.7 ولت و ظرفیت 1800 میلی آمپر بر ساعت است. این باتری برای شارژ به زمانی در حدود 100 دقیقه نیاز دارد. بعد از شارژ شدن باتری، می‌توانید به مدت 15 دقیقه از پهباد استفاده کنید و لحظات مفرح و سرگرم کننده‌ای را سپری کنید.

ویژگی‌های پروازی و تصویربرداری کوادروتورسیمرغ

ارسال تصویر همزمان یکی از ویژگی‌هایی است که یک کوادروتور دوربین دار باید داشته باشد. هلیشات سیمرغ نیز دارای قابلیت ارسال تصویر همزمان به واسطه‌ی وایفای است که می‌توانید با استفاده از آن بصورت همزمان تصویر درحال ثبت شدن را مشاهده کنید.

تثبیت و حفظ ارتفاع خودکار

امروزه بیشتر کوادکوپترها از سنسور تثبیت ارتفاع برخوردار هستند. این قابلیت که با نام altitude hold شناخته می‌شود، باعث شده تا پهباد در ارتفاعی که کاربر از قبل تعیین کرده است ثابت بماند. از این رو زمانی که این مود را در کوادکوپتر سیمرغ فعال کنید، پهباد به طور خودکار در ارتفاع مورد نظر هاور خواهد کرد. با این ویژگی‌ می‌توانید تمرکز خود را از روی کنترل پهباد بردارید و بر روی تصویربرداری فوکوس کنید.

تیکاف و لندینگ خودکار با یک دکمه

دکمه‌ی تیکاف و لندینگ یا همان فرود خودکار بر روی ریموت کنترل این پهپاد تعبیه شده است. با فشردن آن ملخ‌های کوادکوپتر شروع به حرکت کرده و سپس از سطح زمین ارتفاع می‌گیرد و با فشردن دوباره‌ی آن این اتفاق بصورت برعکس میافتد و پهپاد ارتفاع کم کرده و لندینگ میکند.

تصویربرداری از طریق ژست

از قابلیت‌های سرگرم کننده در کوادروتور سیمرغ امکان تصویربرداری از طریق ژست و حرکات دست است. برای استفاده از این قابلیت کافیست در جلوی دوربین پهباد قرار بگیرید و با نشان دادن کف دست یا علامت پیروزی (V) به آن فرمان فیلمبرداری یا عکسبرداری بدهید.

پروازی آسان با حالت بی‌ سر

هدلس مود یا حالت بی‌ سر یکی دیگر از ویژگی‌هایی است که در بیشتر مالتی روتورها به چشم می‌خورد. هدلس مود از ضروری‌ترین قابلیت‌ها برای افراد تازه کار و مبتدی در پرواز است. زمانی که این مود را در هلی شات سیمرغ فعال کنید، جهت حرکت کوادکوپتر بر اساس جهت فرستنده تنظیم خواهد شد. در نتیجه دیگر نیازی به کنترل بر روی پهباد نبوده و می‌توان از تماشای پرواز Drone در آسمان لذت برد.

پرواز در مسیر از پیش رسم شده

Waypoint fly قابلیتی است که از طریق سنسور جی پی اس عمل کرده و در پی آن پهباد در مسیر از پیش تعیین شده پرواز می‌نماید. برای این کار کافیست مسیر موردنظر برای پرواز را به صورت نقطه نقطه بر روی صفحه نمایش مشخص کنید تا کوادکوپتر در همان مسیر شروع به پرواز نماید.

اجرای حرکات نمایشی با چرخش 360 درجه

یکی دیگر از ویژگی‌های سرگرم کننده در کوادکوپتر سیمرغ امکان اجرای حرکات چرخشی در آسمان است. برای این کار می‌توانید دکمه مربوطه بر روی رادیو کنترل را فشار دهید تا پهباد در آسمان حرکات نمایشی اجرا کند.

پرواز در مودهای سرعتی متفاوت

با کوادروتور سیمرغ می‌توانید پرواز در مودهای سرعتی مختلفی را تجربه کنید. این هواپیما از 3 سطح سرعت پروازی برخوردار است که کاربر می‌تواند بر اساس تجربه خود پرواز در هر 3 مود را تجربه کند.

انتقال تصاویر در زمان واقعی

قابلیت مشاهده لحظه‌ای تصاویر و فیلم‌های ثبت شده با دوربین پهباد سیمرغ، سبب شده تا کلیه فیلم‌ها و تصاویر به صورت لحظه‌ای منتقل شوند. با این قابلیت می‌توان نمای زنده‌ای از دوربین را مشاهده کرد و بهترین کادر را برای تصویربرداری در نظر گرفت.

50X زوم

قابلیت زوم تا 50 برابر از ویژگی‌های این محصول پروازی بوده که از طریق آن می‌توان به راحتی بر روی جزئیات فوکوس کرد.

محتویات بسته‌بندی

در پکیج این محصول علاوه بر کوادکوپتر، 1 عدد فرستنده، باتری، کابل USB، 4 محافظ پروانه و 4 تیغه یدکی وجود دارد.

این کوادکوپتر دارای ظاهری شبیه E99 PRO 2 و کارایی شبیه کوادکوپتر های JJRC X17 است اما با افتخار کاملا توسط تیم سیمون بازطراحی وبومی سازی شده است که هم از لحاظ قیمت تمام شده و هم از لحاظ کیفیت ساخت وهم خدمات پس از فروش بسیار بهتر و با کارایی بهتر است