02191030785

درباره شرکت ما

درباره شرکت سیمین ویرا نوآور ( سیمون )

سیمون، افسانه ای که به حقیقت تبدیل شد!

سیمون به عنوان یک شرکت بزرگ سهامی در زمینه ارائه سیستم ها , نرم افزارها , سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعالیت می نماید. حیطه اصلی فعالیت این شرکت فناوری اطلاعات بوده و تلاش می نماید تا حوزه فعالیت را در این موضوع گسترش دهد. سرمایه اصلی سیمون نیروی انسانی متخصص و متعهد میباشد که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار میزبان و طراح بسیاری از سیستم ها و سازمانهای دولتی ، نیمه دولتی و شرکت های کوچک و بزرگ معتبر کشور باشد.

خط مشی کیفیت و مشتری مداری برای شرکت سیمون شامل موارد ذیل می باشد :

١ – بهبود مستمر در ارائه خدمات در راستای جلب رضایت مشتری
2- ارتقاء فعالیت های سازمان در راستای کاهش شکایات و ارتقاء رضایتمندی مشتریان
3- ارتقاء سطح آگاهی و آموزش پرسنل
4- برتری در بازار هاست و دامنه
شرکت سیمون در راستای نظام مدیریت شکایات مشتریان ، ضمن تاکید بر رازداری اطلاعات مشتریان، بر بدون هزینه بودن بررسی و رسیدگی به شکایات تاکید دارد.

سیمون در سال 1400 با اقزایش سرمایه اقدام به توسعه خدمات خود نمود و خدمات سامانه اتوماسیون و بیش از 6 سیستم دیگر را به فهرست خدمات قابل ارائه خود افزود.
اطلاعات شرکت سیمون به شرح زیر می باشد:
تلفن:
پیامک اختصاصی:500010400300201
دفتر مرکزی: نجف آباد، خیابان شهدای غربی-کوی صانعی-بن بست فقهی-پلاک ۲۶-طبقه اول
ایمیل: info@seemon.ir
نام حقوقی شرکت: سیمین ویرا نوآور
شماره ثبت شرکت: 5136
نوع شرکت: سهامی خاص
سال تاسیس: 1400
شماره ملی شرکت: 14010494091
پشتیبانی حرفه ای
تیم ما با دارا بودن راه های ارتباطی زیاد و پشتیبان های زیاد با تمام قدرت در بیشتر مواقع در خدمت شماست 👌
تیم متخصص
تمام افرادی که در تیم ما هستند در کار و حرفه ی خود بی نظیر هستند و پیدا کردن ایراد در کار آنها به این راحتی نیست 😉
سریع و مطمئن
شرکت ما با دارا بودن بهترین، پرسرعت ترین و امن ترین سرور ها به شما اطمینان سرعت و قابل اعتماد بودن را می دهد 🔐

تاریخچه سیمون

سیمون بر این باور است که بقا و رشد و توسعه در گرو بر آوردن انتظارات به حق مشتریان و جلب رضایت آنهاست وچه بسا این امر از طریق عرضه خدمات در بالاترین سطح کیفیت مطابق خواسته های مشتری میسر می شود. کیفیت خدمات در شرکت سیمون تعهدی در بالاترین سطح سازمان بوده و مسئولیت پذیری تمامی مدیران، سرپرستان و کارکنان از مهم این مطلب است . در اردیبهشت ماه 11400 شمسی سیمون با عنوان "شرکت فناوری سیمین ویرا نوآور (سهامی خاص)" و عنوان انگلیسی "ُSeemon" به صورت رسمی و تحت شماره 5136 در اداره ثبت شرکتها به مدیریت آقای سید علی نوریان نجف آبادی در کشور ایران ثبت گردید و فعالیت خود را از ابتدای امر در چهارچوب مقررات جمهوری اسلامی ایران آغاز نمود . به دلیل سخت کوشی فراوان و پیگیری مستمر تیم کاری سیمون به سرعت از سایر رقبا پیشی گرفت و پس از گذشت تنها یکسال از شروع فعالیت در بین شرکتهای برتر حوزه فعالیت خود قرار گرفت و توانست تعداد پرسنل وهمچنین خدمات خود را چندین برابر نماید . در اواخر سال 1400 این شرکت توانست امکانات فیزیکی و سخت افزاری خود را به صورت چشم گیری ارتقا بخشد و تمامی مجوز و گواهینامه های مورد نیاز را کسب نماید و خود را به عنوان یک شرکت مطرح فناوری اطلاعات معرفی نماید . رشد پیوسته سیمون ادامه داشت و سیمون توانست با گسترش بازار خود و تثبیت برند سیمون تعداد مشتریان خود را به بیش از 500.000 مشتری افزایش دهد. .تمامی محصولات و خدمات سیمون ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند و فعالیت های سیمون تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است . در حال حاضر سیمون افتخار ارائه انواع کالا و خدمات حوزه فعالیت خود به مجموعه گسترده ای مشتریان از سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی تا کسب و کارهای کوچک شخصی و فروشگاهی را دارد.

شماره 16 رقمی کارت:6104337927535300

به نام: سید علی نوریان نجف ابادی
در این روش پس از مشاهده میزان قابل پرداخت فاکتور در پرتال کاربران شما می توانید از طریق تمامی دستگاه های خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود در سراسر کشور مبلغ مورد نظر را به صورت کارت به کارت به کارت به شماره بالا انتقال دهید و سپس اطلاعات انتقال کارت به کارت خود را در پرتال فروش وارد نمایید. پس از تایید پرداخت شما محصول شما تحویل خواهد شد.
همچنین شما می توانید انتقال کارت به کارت(شتابی) را از طرق دیگر مانند درون شعبه،اینترنت بانک،موبایل بانک،پایانه فروش(pos) و یا هر روش دیگری انجام دهید.
توجه:تایید پرداخت به این روش تنها در ساعات اداری برتینا انجام می پذیرد و ممکن مدتی بطول بیانجامد.

پرداخت به وسیله ی چک

در این روش شما می بایست یک فقره چک به مبلغ مورد نظر در وجه شرکت سیمین ویرا نوآور به شماره ملی 14010494091 و به تاریخ روز و بدون قید توضیح صادر نموده و سپس اصل چک را برای شرکت ارسال نمایید. پس از دریافت اصل چک توسط سیمون و وصول آن محصول شما تحویل خواهد شد.
جهت هماهنگی برای ارسال اصل چک لطفا در ساعات اداری با واحد فروش تماس حاصل نمایید.


توجه:تایید پرداخت به این روش ممکن مدتی بطول بیانجامد

همکاران و منابع استفاده شده در سیمون

این طبیعی است که در تولید هر محصول یا راه اندازی هر سازمان از منابع و افرادی استفاده شود که به این موارد در جهت رشد و بهینه سازی فرآیند ها کمک کند، همین امر می تواند سبب شود تا در ادامه همین سازمان سبب رشد دیگر سازمان ها یا کمک به رشد سارمان های کمک کننده شود

از همین رو تصمیم گرفتیم این منابع را معرفی کنیم تا به وظیفه خود در خصوص رعایت اصل قدرشناسی و رعایت حقوق مالکیت های مادی و معنوی عمل کرده باشیم و همچنین از هرگونه سوء استفاده افراد سودجو که ادعای همکاری با ما را دارند نیز جلوگیری کنیم

همکاری دوطرفه: منظور توسعه مشترک یک محصول،خدمت، رویداد،زیر مجموعه با یک عنوان واحد یا چند عنوان انحصاری توسط هر یک از طرفین برای رسیدن به یک هدف مشترک با منافع مشترک و همسان است
همکاری دوطرفه جهت ایجاد اپ ساز موبیکس و پازلی (نسخه الوند)
شرکت همراه داده نوژان
توسعه اپ ساز موبیکس
همکاری دوطرفه جهت ایجاد دیتاسنتر های مجموعه سیناوب و سیمون وب سرویس
LiquidNet US LLC, a US company
ایجاد دیتاسنتر های سیناوب
همکاری دوطرفه جهت ایجاد نمایندگی های مجموعه سیمون ترند و سیمون مخابرات
مهندس مجید درویش زاده
توسعه سیمون ترند و سیمون مخابرات
همکاری دوطرفه جهت توسعه و ترندینگ شبکه اجتماعی اتصال
Dean Doughouz
توسعه شبکه اجتماعی اتصال
همکاری دوطرفه جهت توسعه و عرضه فناوری های نوین به بازار جهانی
شرکت البرز نانو تجهیز رایان (گروه پژوهشی لنترن)
بخش پژوهشی سیمون
همکاری دوطرفه جهت بازاریابی و پخش مجموعه سیمکارت سیمون
میلاد حبیب الهی
تولید و پخش سیمکارت سیمون
همکاری دوطرفه جهت تامین زیرساخت سیمون وب سرویس بخش ایران
شرکت سهامی خاص نوآوران شهر شتاب
تولید تامین زیرساخت سیمون وب سرویس

فرم ارتباط با تیم سیمون

سوالاتتون رو از ما بپرسید 🙂

پیامت رسید به دست تیم سیمون 🙂 ما توی اولین فرصت از طریق واتساپ و یا ایمیل شما با شما در ارتباط خواهیم بود